Případové studie

Pustíme se do toho?

rychlý kontakt na nás:

+420 774 557 598

 chci@arrw.cz

Často kladené dotazy (FAQ).

Jak poznám, že jste ta pravá agentura pro můj projekt?

Ozvěte se nám, ať nezávazně probereme váš projekt. Na základě úvodní schůzky připravíme koncept komunikace, ve kterém uvidíte, jak bychom uchopili marketing vašeho projektu. Pokud budeme naladění na společné marketingové vlně a budeme sdílet podobnou vizi, nic nebrání zahájení naší spolupráce.

Poskytujete i dílčí marketingové služby?

Ano, je možné se domluvit i na jednotlivých marketingových službách. Máme klienty, kteří mají vlastní marketingový tým, ale potřebují specialisty například na SEO nebo influencer marketing. Rádi se staneme vašimi partnery i pro jednotlivé služby. Dáváme ovšem přednost kompletní správě online marketingu, kde můžeme nejlépe uplatnit marketingovou strategii a naše zkušenosti.

Kdy mohu očekávat první výsledky spolupráce?

Záleží na výběru konkrétní služby nebo služeb. U PPC kampaní lze očekávat první výsledky již po prvním měsíci. Plnohodnotné výsledky jsou ovšem k dispozici až druhý měsíc, kdy na základě získaných dat optimalizujeme kampaně.

U SEO aktivit jsou první výsledky vidět zpravidla již po 3 měsících spolupráce. Skutečně relevantní data ovšem získáme v horizontu 6-12 měsíců, jelikož se jedná o dlouhodobou aktivitu.

Za jak dlouho můžete spustit první reklamu?

Po odsouhlasení konceptu komunikace a cenové nabídky, se s vámi spojí projektový manažer. Ten vás provede postupem tvorby reklamních účtů a zjistí také další potřebné informace pro tvorbu reklamních kampaní. Spuštění reklamy pak probíhá standardně do 14 dnů od zahájení spolupráce.

Jak probíhá reporting vaší práce?

K vašemu projektu je přiřazen projektový manažer, který je vám k dispozici pro jakékoliv dotazy k reklamním kampaním. Každý měsíc také zasíláme přehledný report v Data studiu včetně slovního hodnocení od specialisty.