SEO audit.

Analyzujeme technické prvky Vašeho webu, zda vyhovuje standartům pro SEO. Auditem zjistíme zásadní nedostatky, které Váš web může mít a navrhneme vhodná řešení pro nápravu.

Kromě technických prvků analyzujeme i odkazový profil webu a interní prolinkování webu. Najdeme potenciální příležitosti pro vybudování silné pozice v SEO.

 

SEO audit

Možnosti SEO auditů.

U každého auditu máme nastavený proces akcí a parametrů, které kontrolujeme. Na základě zjištěných skutečností vypracujeme zprávu s body, na které je potřeba dát si pozor a vylepšit je.

SEO audit webu

V podrobné analýze bod po bodu zkontrolujeme zásadní parametry, ovlivňující pozice ve vyhledávačích a rychlosti načítání webu.

SEO audit odkazů

Analyzujeme aktuální odkazový profil webu a najdeme potencionální příležitosti pro zisk zpětných odkazů. Analyzujeme i zpětné odkazy konkurentů.

Z

Audit SEO aktivit

Uděláme kompletní rozbor aktivit, které aktuálně provádíte v rámci své SEO strategie a navrhneme možná zlepšení pro rychlejší růst.

SEO audit

Co dělat po SEO auditu.

Po auditu od nás získáte dokumentaci, zprávu nebo checklist parametrů s naším komentářem.

Dalším krokem může být SEO konzultace, SEO školení v daných oblastech nebo oprava / optimalizace nalezených chyb.

Výsledky auditu zpracováváme jasně a přehledně tak, aby Váš interní tým nebo marketingový partner  mohl s dokumentem dále pracovat.

 

Přehledná SEO dokumentace. 

Po dokončení SEO auditu od nás získáte přehlednou dokumentaci, případně checklist parametrů, které jsou ve stavu OK nebo potřebují nutné zlepšení. Vše je rozlišeno do priorit závažnosti problému.

Obsahem auditu je i náš komentář s doporučeními, který Vám pomůže provést patřičné opravy nebo zlepšit stávající stav.

Všechny body auditu můžeme dále konzultovat a najít společně nejlepší řešení pro nápravu nalezených chyb.

SEO audit