Případová studie klimatizaceolomouc.cz

Zvýšení zakázek o 142 %

 

Popis klienta

Klient nabízí služby v rámci prodeje/montáže klimatizací a topných systémů do rodinných i panelákových domů. Nabízí komplexní služby a poradenství pro zájemce o klimatizace a topení. Podíleli se jako experti na topné systémy na realizaci mnohých projektů výstavby rodinných domů.

Jaký byl cíl od klienta?

Získat nové zákazníky primárně pro klimatizace v Olomouckém regionu. Klient měl zájem o zvýšení povědomí a získání nových akvizic prostřednictvím reklam. Vzhledem k tomu, že nabízí moderní technologie klimatizací, které nejen chladí, ale zároveň i účinně a výhodně topí, jednalo se o komunikaci nikoliv sezónního, ale celoročního produktu.

 

Jak jsme postupovali?

Na začátku se vypracovala marketingová strategie, která nám určila cílovou skupinu a možnosti, jak ji zaujmout. Na základě analýzy jsme vybrali vhodné kanály a etapy pro propagaci služeb klienta, spočívající hlavně v PPC reklamách na Google Ads a Sklik. 

Po kontrole cílových stránek, jsme klientovi navrhli vytvoření nové landing page pro účely těchto PPC kampaní, abychom dosáhli co nejlepšího konverzního poměru.

Případová studie klimatizace Olomouc
Případová studie klimatizace Olomouc

Reporting aktivit

S klientem jsme byli v pravidelném kontaktu během měsíce, kdy jsme zjišťovali kvalitu nových akvizic, získaných přes PPC reklamu. V rámci měsíčního reportu získal klient kompletní informace o jednotlivých reklamních systémech a výsledcích, které přináší.

Výsledky práce

PPC kampaně byly zaměřeny lokálně v regionu působnosti klienta. Výsledkem byli noví potenciální zákazníci, kteří přicházeli na nově vytvořenou landing page a měli zájem o bezplatné vytvoření cenové nabídky. V průběhu kampaní jsme také po pozitivních výsledcích a dohodě s klientem navyšovali rozpočet pro reklamní systémy. Díky přísunu velkého počtu nových zakázek, musel klient rozšířit také tým techniků, kteří prováděli montáže klimatizací u klientů.

Co to měřitelně přineslo klientovi?

Získali jsme v průměru 450 návštěv na landing page měsíčně a klientovi se zvýšil počet nových zakázek na klimatizace o 142 % + vzhledem k profesionální práci klienta získal ještě další zakázky na doporučení.

Rychlý kontakt:

           Tereza Vyroubalová

           Obchodní oddělení

           Tel.: 774 557 598

Poptávkový formulář:

Získejte nezávazný cenový návrh.

           Tereza Vyroubalová

           Obchodní oddělení

           Tel.: 774 557 598

Poptávkový formulář:

Získejte nezávazný cenový návrh.