Reklama na TikTok.

Pomůžeme Vám vytvořit nové nebo optimalizovat stávající reklamní kampaně na TikToku. V rámci námi navržené marketingové a komunikační strategie vybereme pro Vás ty nejefektivnější formáty reklamy na TikToku.

Zajistíme i tvorbu vizuálů a videa. Výsledky TikTok kampaní Vám následně prezentujeme v Data Studiu včetně slovního komentáře.

Reklama na TikTok

Formáty reklam na TikTok.

Díky video reklamám na sociální síti TikTok oslovíte více lidí z mladší cílové skupiny. Na výběr je od klasických reklam na dosah až po instalace aplikací nebo generování leadů.

Zvýšení návštěvnosti

Zaměření na konverzi

Reklamy na dosah

Reklama na TikTok

Komunikace je základ.

Z mnohých supervizí aktivit agentur a živnostníků víme, že komunikace s klientem je nejdůležitějším prvkem spolupráce.

Proto Vám k Vaší zakázce reklamních kampaní na TikToku přiřadíme projektového manažera, který má kompletní přehled o aktivitách na Vašem projektu a bude Vám neustále k dispozici.

 

Report TikTok kampaní v Data Studiu. Výsledky na jednom místě.

Už žádné nepřehledné a zkreslující tabulky a výpisy z reklamního účtu na TikToku. Vytvoříme pro Vás přehledný rozpis výsledků TikTok kampaní v Data Studiu na míru Vašim potřebám.

Ať už se jedná o výkon kampaní na zvýšení povědomí nebo video kampaní.

Hlavní výhodou je individuální uzpůsobení přehledu dat dle Vašich potřeb, který bude dostupný na jednom odkaze. U většiny výsledků budete mít jejich denní aktualizaci. Už nebudete muset nahlížet do každého systému zvlášť.

Reklama na TikTok