Reklama na YouTube.

Pomůžeme Vám vytvořit nové nebo optimalizovat stávající reklamní kampaně na YouTube v rámci Google Ads. V rámci námi navržené marketingové a komunikační strategie vytvoříme pro Vás indeální video formát reklamy.

Zajistíme i tvorbu vizuálů a videa. Výsledky YouTube kampaní Vám následně prezentujeme v Data Studiu včetně slovního komentáře.

Reklama na Youtube

Formáty reklam.

 

Bannerová reklama

Vytvoříme pro Vás vizuály, které se zobrazí ve vybraných kanálech na youtube. Bannery jsou umístěny ve videu nebo v bočním sloupci.

Video reklama

Vytvoříme a nastavíme video kampaň. Zajistíme i reklamní video spot, který se může zobrazit před videem nebo v průběhu videa.

Reklama na Youtube

Komunikace je základ.

Z mnohých supervizí aktivit agentur a živnostníků víme, že komunikace s klientem je nejdůležitějším prvkem spolupráce.

Proto Vám k Vaší zakázce reklamních kampaní na YouTube přiřadíme projektového manažera, který má kompletní přehled o aktivitách na Vašem projektu a bude Vám neustále k dispozici.

 

Report YouTube kampaní v Data Studiu.

Výsledky na jednom místě.

Už žádné nepřehledné a zkreslující tabulky a výpisy z reklamního účtu na YouTube. Vytvoříme pro Vás přehledný rozpis výsledků YouTube kampaní v Data Studiu na míru Vašim potřebám.

Ať už se jedná o výkon kampaní na zvýšení povědomí nebo remarketingových kampaní.

Hlavní výhodou je individuální uzpůsobení přehledu dat dle Vašich potřeb, který bude dostupný na jednom odkaze. U většiny výsledků budete mít jejich denní aktualizaci. Už nebudete muset nahlížet do každého systému zvlášť.

Reklama na Youtube